1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Becmer, kawaler i Magda Małgorzata Lewandowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Jakub Bartosz Socha, kawaler i Martyna Bartczak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii jest dodatkowa Msza św. o godz.12.30 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego).
  3. Pamiętajmy w czasie Wielkiego Postu o nabożeństwach pasyjnych: – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – dziś i w każdą następną niedziele Wielkiego Postu o g.17.15; – Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz.17.15, dla dorosłych – o godz.18.30. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej dla dorosłych (ok.godz.19.30) – godzinna adoracja Krzyża.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz.12.30 poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. W najbliższą sobotę o godz.11.00 – zbiórka dla wszystkich ministrantów.
  6. Przy wyjściu z kaplicy można już nabywać świece Caritas na stół wielkanocny a także skarbonki na jałmużnę wielkopostną, do których przez cały Wielki Post możemy składać ofiary ze swoich wyrzeczeń i rezygnacji z drobnych przyjemności. Skarbonki przynosimy do kaplicy w Niedzielę Palmową. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc ubogim.
  7. Osoby, które chciałyby w sposób aktywny włączyć się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 12 marca o  godz.18.30.
  8. Osoby pragnące otrzymać wejściówki na Beatyfikację Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca proszone są o zgłaszanie się do zakrystii do 13 marca.
  9. W dniach 17-25 lipca br. organizujemy 9-dniową pielgrzymkę do Libanu – śladami św. Charbela. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii.
  10. W niedzielę 22 marca w naszej parafii odbędzie się Niedziela radiowa. Będziemy gościć przedstawicieli Radia Warszawa, rozgłośni Diecezji Warszawsko-Praskiej. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Mariusz Wedziuk – dyrektor radia, zaś reporter będzie nagrywał wywiady z parafianami. Zwieńczeniem Niedzieli radiowej będzie audycja poświęcona naszej wspólnocie parafialnej pt. Portret parafii. Zostanie ona wyemitowana 22 marca o godz.20.10 na falach Radia Warszawa 106,2 fm. Tego dnia także w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje, które poprowadzi wspomniany wcześniej Ks. Mariusz.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej : tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.