1. Jutro 9 listopada przypada Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, która jest katedrą biskupa Rzymu, nazywana „Matką i Głową wszystkich kościołów Miasta i Świata”. Zapraszamy na Mszę św. na godz.18.00 bądź 19.00.
  2. W środę – 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości – 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 17.30 – zapraszamy na różaniec w intencji naszej Ojczyzny i  za tych, którzy oddawali życie za wolność Polski i za tych, którzy kształtują jej współczesność. Msze św. o godz.18.00 i 19.00.
  3. Za tydzień na Mszę św. na godz.12.30 – zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się w naszej parafii do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. Przypominamy, że zgodnie z dekretem Stolicy Apostolskiej w tym roku przez osiem dowolnie wybranych dni listopada możemy uzyskiwać odpusty za zmarłych: nawiedzając cmentarz, przyjmując komunię św. i odmawiając modlitwę w intencjach Ojca Św.
  5. Msza św. gregoriańska za Ks. Adama Szkópa – byłego proboszcza parafii Nawrócenia św. Pawła. odprawiana jest w tygodniu na dodatkowej Mszy św. o godz.19.00, a w niedzielę o godz.7.30.
  6. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć parafialne kalendarze na rok 2021. Kalendarze trójdzielne i biurkowe. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na budowę naszego kościoła.
  7. W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych, dotyczących udziału wiernych w zgromadzeniach religijnych w naszej kaplicy może przebywać – 1 osoba na 15 mkw.  Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz zachowaniu dystansu.
  8. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę, które w całości przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.