1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Sagan, kawaler i Aleksandra Mróz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś I niedziela miesiąca . Po mszy św. o godz.12.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne.
  3. W naszej wspólnocie parafialnej przez dwa tygodnie posługę pełni ks. Przemysław Misior – neoprezbiter, którego serdecznie witamy. 15 sierpnia – w Uroczystość Wniebowzięcia NMP ks. Przemysław po każdej Mszy św. udzieli Błogosławieństwa Prymicyjnego, z którym wiąże się łaska odpustu.
  4. W sobotę – 13 sierpnia – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy na różaniec zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  5. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  6. W tym i w przyszłym tygodniu są wolne intencje. Możemy po Mszy św. zamawiać w zakrystii.
  7. Dziękujemy za wszystkie  ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne jak i przyniesione do zakrystii na budowę naszego Kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.