1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Siwko, kawaler i Anna Łada, panna, oboje z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Dębe Wielkie – zapowiedź II;
  2. Dziś III niedziela Wielkiego Postu. W naszej parafii gościmy pana Marcina Wargockiego – wokalistę i gitarzystę wykonującego muzykę chrześcijańską. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabycia płyty z piosenkami. A po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert. Zapraszamy.
  3. W najbliższą środę – 10 marca początek Nowenny do św. Józefa. Tego dnia odbędzie się uroczyste wprowadzenie i poświęcenie figury św. Józefa, którego dokona ks. Prałat Krzysztof Cyliński – proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie – Stara Miłosna. W kolejne dni Nowenna o godz. 18.00. Od dziś można w zakrystii zamawiać intencje, które będą wyczytywane w czasie Nowenny, za które będzie odprawiona Msza św. przez wstawiennictwo tego Świętego 19 marca o godz. 18.00.
  4. Zachęcamy w czasie Wielkiego Postu do udziału w nabożeństwach pasyjnych: – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15; – Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej dla dorosłych (ok. godz.19.15) – Adoracja Krzyża.
  5. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym też czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  6. W najbliższą niedzielę – 14 marca – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz.18.00.
  7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
  8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 – odbędzie się obrzęd obłóczyn 6 kandydatów na ministrantów. Zachęcamy także kolejnych chłopców do zapisania się do grona ministrantów.
  9. Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby przygotować rozważanie jednej stacji Drogi Krzyżowej, która będzie odprawiona 26 marca. Zostało jeszcze 4 stacje.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków przy ul. Stanisławowskiej 3, 5, 7 i Podskarbińskiej 12 za comiesięczna zbiórkę.
  11. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę kościoła.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.