1. Zapowiedzi przedślubne: Emil Jakubik, kawaler i Paulina Rudowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Szymon Jarosław Piechowiak, kawaler i Agnieszka Beata Ligięza, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I, Konrad Sadziak, kawaler i Michalina Opoka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30, w tygodniu o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch. Na spotkanie przynosimy xero dowodu osobistego lub paszportu. Obecność obowiązkowa.
  4. Jutro – 8 maja – wspomnienie liturgiczne św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  5. W sobotę 13 maja pierwsze nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 – nabożeństwo majowe oraz różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Tego dnia rozpoczynamy także Nowennę przed uroczystością odpustową św. Rity. Nowenna każdego dnia o godz. 17.30, w niedzielę o godz.17.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
  6. W sobotę 13 maja będziemy przeżywali Uroczystość I Komunii św. w trzech grupach. W sumie w naszej parafii do I Komunii św. przystąpi 22 dzieci.
  7. Dziękujemy rodzinie za ufundowanie okien nr. 9 i 34. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  8. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę naszego Kościoła.
  9. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy  Chrzanowskiego 13 i 15  za comiesięczną zbiórkę, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.