1. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Gwoździk, kawaler i Anetta Ordon, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Wyjątkowo o 17.00 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach oktawialnych. Jutro różaniec za zmarłych o godz.17.15.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – próba dla młodzieży, która przyjmie w tym tygodniu sakrament Obecność obowiązkowa.
  4. W środę 10 listopada na Mszy św. o godz. 19.00 – ks. Bp Tadeusz Pikus udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania.
  5. W czwartek 11 listopada obchodzić będziemy 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. O godz. 17.15 – różaniec w intencji Ojczyzny. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  6. Spotkanie organizacyjne dla Osób, które zapisały się na wyjazd zimowy do Zakopanego w niedzielę 14 listopada o godz. 13.30. Na spotkanie przynosimy zaliczkę w wysokości 300 zł od osoby. Także w pierwszym tygodniu organizujemy wyjazd dla dzieci do Gliczarowa. Szczegóły wyjazdu dla dzieci u pani Moniki Kulawiak.
  7. Zachęcamy Osoby śpiewające i grające na instrumentach o dołączenia do zespołu, który śpiewa na niedzielnej Mszy św. o godz. 18.00. Najbliższa próba w piątek o godz.19.30.
  8. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w minionym tygodniu na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę i wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.  W tym tygodniu udało nam się zalać betonem kolejną część rozety nad głównym wejściem do Kościoła. Niech dobry Bóg i św. Rita wyprasza potrzebne łaski dla Ofiarodawców budowy naszego Kościoła.
  11. Przypominamy wszystkim uczestniczącym we Mszy św. wewnątrz kaplicy o obowiązku noszenia maseczek.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.