1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
  2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca – nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.30.
  3. W sobotę 13 lipca – Dzień Fatimski. O godz. 17.30 – różaniec św.
  4. W najbliższy czwartek – 11 lipca – wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Grecji – śladami św. Pawła Apostoła. W tym czasie, w naszej parafii, będzie posługiwał ks. Michał . Ważniejsze sprawy kancelaryjne prosimy zgłaszać do środy bądź po zakończeniu pielgrzymki 19 lipca. Prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców tej pielgrzymki.
  5. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy, znajdziemy wiele ciekawych artykułów.
  8. Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej kaplicy, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.