1. Zapowiedzi przedślubne: Adam Tomaszewski, kawaler i Anna Elżbieta Wakuła, panna, oboje z par. tut. – zapowiedź I; Dominik Maria Kaniewski, kawaler i Magda Kunowska, panna, oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. O godz. 17.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne.
  3. Od dziś porządek Mszy św. w niedzielę będzie następujący: 7.30, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. Msza św. Zbiorowa będzie o godz.12.30, a nie jak dotychczas o godz.9.00.
  4. Od dziś wznawiamy Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz.11.00. Prosimy, aby dzieci uczestniczyły w maseczkach.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz.12.30 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  6. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które chcą przystąpić w naszej parafii w przyszłym roku do I Komunii św. odbędzie się 20 września po Mszy św. o godz. 12.30.
  7. Przez cały wrzesień przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  8. Rozpoczynamy w naszej parafii cykl spotkań na temat Biblii w Codzienności. Poprowadzi je znana i ceniona przewodniczka po Ziemi Świętej p. Małgorzata Kurzajewska. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 września i rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00. Tematem tego spotkania będzie Małżeństwo i rodzina na kartach Pisma Świętego.
  9. W niedzielę 13 września po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  10. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  11. Za tydzień ofiary zebrane na tace są przeznaczone na budowę naszego kościoła.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloku  przy ul. Dwernickiego 20 za miesięczną zbiórkę  i prosimy przedstawicieli kolejnych bloków o odbiór zeszytów w zakrystii, aby mogły odbywać się zbiórki w innych blokach.  Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  13. Jutro rozpoczynamy pieszą pielgrzymkę z naszej kaplicy do Częstochowy. Chcemy prosić Matkę Bożą z Jasnej Góry w intencji budowy naszego kościoła i  ofiarodawców. Zapraszamy jutro na Mszę św. na godz. 5.00 – która rozpocznie naszą pielgrzymkę. Relacja z pielgrzymki będzie na Facebooku i parafialnym kanale YouTube. Chcemy też zabrać wasze intencje, które możemy składać do puszki przy wyjściu z kościoła.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.