1. Dziś I Niedziela  miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30.
  2. Dziś po Mszy św. o godz.9.00 – Rodziny z dziećmi wyjeżdżają na ferie do Zakopanego z
  3. Rafałem. Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
  4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca . O  17.15 – Różaniec  za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Jest to także  dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego, którego polecamy modlitwom wiernych.
  5. W piątek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. O godz.17.15 różaniec za wszystkich chorych i cierpiących. O Godz.18.00 – Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia. Prosimy wszystkich Parafian o umożliwienie uczestnictwa w tej Mszy św. wszystkim Chorym i Osobom Starszym, którzy sami do naszej Kaplicy nie przyjdą.
  6. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 25.IV. – 3.V. w celu przywiezienia kamienia węgielnego z Cascii – Sanktuarium św. Rity. Szczegółowy program w zakrystii. Zapraszamy.
  7. Msza św. w dni powszednie o godz.18.00. Kancelaria czynna po Mszy św.
  8. Dziękujemy Rodzinom, które były z ks. Andrzejem na wyjeździe feryjnym za złożoną ofiarę na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za wpłaty w tym tygodniu na konto parafialne, jak i złożone w zakrystii i za comiesięczne  ofiary zebrane z bloku przy
  9. Dwernickiego 20.
  10. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
  11. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  12. W tym tygodniu istnieje jeszcze możliwość przyjęcia Księdza z wizytą duszpasterską. Chętne Rodziny prosimy o zapisanie się w zakrystii.