1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Szczygielski, kawaler i Joanna Dorota Osysko, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Marek Lelewski, kawaler z par. tut. i Karolina Goździk, panna z par. św. Karola Boromeusza w Warszawie – zapowiedź I, Mariusz Patryk Zdunek, kawaler i Paulina Marta Dzięcioł, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I, Miłosz Rudnicki, kawaler i Ewa Przeździecka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś o godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją eucharystyczną o godz. 17.15.
  3. Codziennie do piątku włącznie od godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Czerwcowych o godz. 18.30 – w tym tygodniu połączone z procesją eucharystyczną.
  5. Jutro – w I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  6. W najbliższy czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
  7. W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu rano – odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00 z aktem zawierzenia naszej Ojczyzny Najświętszemu Sercu Jezusowemu. W tym dniu nie ma postu.
  8. W najbliższy piątek Bielanki, Scholanki i Ministranci z naszej parafii wraz z rodzicami i ks. Rafałem wyjeżdżają na 3 – dniowy integracyjny wyjazd do Urli. Jest to wyjazd w ramach podziękowania za całoroczną służbę w naszej parafii. Uczestnicy wyjazdu przychodzą na Mszę św. na godz. 18.00. Wyjazd po zakończeniu nabożeństwa czerwcowego.
  9. Za tydzień na Mszę św. na godz. 11.00 dzieci przynoszą ze sobą odznaki, które zbierały przez cały rok, w celu rozstrzygnięcia konkursu.
  10. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. A także dziękujemy Parafianom i Gościom za liczny udział w procesji.
  11. W przyszłym tygodniu 14 czerwca o godz. 19.00 – Msza św. w 18 rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja. Natomiast 16 czerwca o godz. 18.00 – Msza św. w 17 rocznicę święceń kapłańskich ks. Rafała. Mszę św. razem z ks. Rafałem odprawią księża, którzy  razem z Nim 05.06.2004 r. przyjęli sakrament święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy.
  12. W przyszłym roku Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w sobotę – 14 maja 2022 r.
  13. W niedzielę 20 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  14. Dziś  zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  15. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców powierzamy modlitwie parafian.
  16. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
  17. Dziękujemy za wszystkie ofiary otrzymane w tym tygodniu  na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  18. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania za tydzień 13.06.2021 po Mszy św. o godz. 18.00.
  19. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.