1. ZAPOWIEDZI: Kamil Kotwica, kawaler i Monika Orłowska, panna oboje z parafii tutejszej zapowiedź I.
  2. Dziś I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30.
  3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  4. We wtorek 7 lutego – dzień imienin Pasterza Diecezji – Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy Księdza Biskupa naszą modlitwą.
  5. W dniach od 7–14 lutego obchodzimy Tydzień Małżeństwa pod hasłem ,,Czas na miłość”. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić małżonków do wzięcia udziału w sms-owym wyzwaniu dla małżeństw. Na stronie parafialnej i fb zamieszczony jest prywatny formularz zgłoszeniowy. Małżonkowie, którzy się zgłoszą, będą każdego dnia przez tydzień otrzymywały proste zadania do wykonania, które będą pogłębiały relacje małżeńskie. Zachęcamy do wzięcia udziału.
  6. W dniach 29.VI–8.VII.2023 roku organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch. W programie m.in. dwudniowy pobyt w Cascii, Padwa, Asyż, Rzym, San Giovanni Rotondo. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  7. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ufundowanie okien nr 14, 17, 18, 19 i 40. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione do zakrystii.
  10. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  11. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  12. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie. Ofiarodawców polecamy modlitwie Parafian.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.