1. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Tadeusz Michalik, kawaler z par. tut. i Katarzyna Wasiak, panna z par. św. Antoniego w Warszawie – zapowiedź II, Michał Pyzik, kawaler i Katarzyna Banasik, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I Niedziela miesiąca. O godz. 17.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne. Także od dziś porządek Mszy św. w czasie wakacji jest następujący: godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  3. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.30 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  4. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
  5. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  6. We wrześniu w dniach 17–19.09 – planujemy 3 – dniową autokarową pielgrzymkę na Podlasie, w czasie której nawiedzimy min. sanktuaria w Różanym Stoku, Świętej Wodzie, Sokółce i Kodniu. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.
  7. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na budowę naszego Kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  9. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
  10. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które w tym tygodniu przy okazji peregrynacji złożyły dobrowolną ofiarę na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita ma Je w swojej opiece. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto na budowę naszego Kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.