1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Makowski, kawaler i Agata Makowska z d. Jaszczuk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dziewczynek, które chciałyby się zapisać do Bielanek, a po Mszy św. o godz. 18.00 próba przed Obecność obowiązkowa.
  3. Jutro w czasie różańca – modlitwa wypominkowa za zmarłych.
  4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  5. W najbliższą środę – 7 października – we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej nastąpi uroczyste przyjęcie członków do pierwszego Kółka Żywego Różańca w naszej parafii. Zachęcamy także kolejne osoby do zapisywania się, aby można było utworzyć kolejne K.Ż.R.
  6. Kolejne spotkanie na temat Biblia w Codzienności odbędzie się w najbliższy czwartek, rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00.
  7. W najbliższą sobotę 10 października o godz. 11.00 spotkanie dla ministrantów. Tego dnia także jeden z naszych ministrantów w katedrze warszawsko–praskiej przyjmie posługę lektora.
  8. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się w naszej parafii do I Komunii św.
  9. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  10. Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy intencje na przyszły rok 2021.
  11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków  przy ul. Chrzanowskiego 13, Chrzanowskiego 15, Kickiego 1, Siennicka 23 za miesięczną zbiórkę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Dziękujemy także wczorajszym Pielgrzymom za zebrane ofiary na budowę kościoła w wysokości 1550 zł. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.