1. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Pietrak, kawaler z par. tut. i Katarzyna Łubińska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Adrian Nikolas Bucki, kawaler i Aleksandra Michalska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Arkadiusz Wójcicki, kawaler z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie i Dominika Joanna Czajak, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. O godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe o godz.18.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Po Mszy św. o godz.11.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy ulicami naszej parafii. Trasa procesji będzie przebiegała ulicami: Podskarbińską, Stanisławowską i Mińską. Zapraszamy wszystkich ministrantów, bielanki, dzieci I komunijne i rocznicowe oraz dziewczynki do sypania kwiatków. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian i gości. Nabożeństwo Czerwcowe w tym dniu w czasie procesji. Od piątku przez całą oktawę po Mszy św. o godz.18.00 – procesja eucharystyczna. W piątek po Bożym Ciele ks. Biskup udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  5. W środę o godz. 19.30 próba dla dziewczynek, które będą sypały kwiatki w czasie procesji. Prosimy także o zbieranie i przynoszenie kwiatków do sypania na Boże Ciało i na całą Oktawę.
  6. Już dziś informujemy, że I Komunia św. w naszej parafii w przyszłym roku odbędzie się w sobotę 11 maja.
  7. 18 czerwca w niedzielę planujemy zorganizować piknik rodzinny na placu przy kościelnym w związku zakończeniem roku duszpasterskiego . W tą niedzielę Msza św. dla dzieci będzie wyjątkowo o godz.12.30. Będzie to również Msza św. dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich naszych księży. Planujemy wiele atrakcji dla dzieci. Szczegóły na plakacie.
  8. Dziękujemy rodzinom za wpłaty na rozety nr. 11 i 24. Do tej pory wpłacono 9.300 zł. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet.
  9. W związku z przywozem w tym tygodniu dwóch konstrukcji wież na kościół, ofiary zbierane w czwartek i najbliższą niedzielę (II niedziela miesiąca) przeznaczymy na ten cel.
  10. Dziś po każdej Mszy św. ogólnopolska zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.