1. Dziś na Mszy św. o godz. 18.00 – Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki zainstaluje w naszej kaplicy relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Duchowe przygotowanie rozpoczniemy o godz.17.00 – modlitwą różańcową. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia 3 książek autorstwa ks. Arcybiskupa z własnoręcznym autografem. Serdecznie zapraszamy.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałki, środy i piątki o godz.17.15, a w niedzielę – o godz.17.15.
  3. Jutro o godz.18.30 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  4. W najbliższy wtorek obchodzimy wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej, a w czwartek Matki Bożej Różańcowej.
  5. W sobotę zbiórka dla Bielanek o godz. 11.30 w kaplicy. Zapraszamy także wszystkie chętne dziewczynki, które chciałyby się zapisać do Bielanek.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania, którzy przygotowują się II rok.
  7. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.
  8. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Od dzisiejszej niedzieli można zamawiać intencje na przyszły rok 2021.
  10. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – ofiary zebrane na tacę przeznaczone zostaną na budowę Kościoła.
  11. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Dwernickiego 20, Siennickiej 38 A,Kickiego 1 i Stanisławowskiej 3,5 i 7 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i złożone w zakrystii. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity. W tym tygodniu udało nam się zalać 3 łuki w nawie bocznej Kościoła – od strony kaplicy, a także postawić kolejne szalunki na wykonanie rozety przy głównym wejściu do Kościoła. Dzięki ofiarności wielu rodzin prace nieustannie  trwają. Jeszcze raz dziękujemy.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.