1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Wojciech Szczepanek, kawaler z par. Chrystusa Króla w Warszawie i Justyna Anna Kubisz, panna z par. tut. – zapowiedź II; Michał Grzegorz Sitarz, kawaler i Aleksandra Barbara Grabowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Paweł Cichocki, kawaler z par. św. Stanisława w Nowych Załubicach i Marta Jadwiga Szawarska, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I niedziela miesiącana Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańcy dla dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. Różaniec o godz.17.15. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.17.15, a w niedzielę – o godz.17.15.
  4. Jutro o godz.18.30 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek:

I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa;

I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii.

1. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się za tydzień w niedzielę – 9 października – po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Przyjmujemy zapisy rodziców, którzy chcą zapisać się do Kółka Różańcowego – modlitwy rodziców za swoje dzieci.
  3. Od dzisiejszej niedzieli można zamawiać intencje na przyszły rok 2023.
  4. W naszej parafii Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach św. wieczornych.
  5. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
  6. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity.  Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
  7. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloków przy ul. Kickiego 1 i ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.