1. Zapowiedzi: – Krzysztof Łapan, kawaler i Aleksandra Żuk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Dawid Żaboklicki, kawaler i Gabriela Sabina Krasuska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I, Krzysztof Mariusz Zaleski, kawaler z par. tut. i Martyna Drozdowska, panna z par. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – zapowiedź I.
  2. Dziś Niedziela Palmowa, którą rozpoczynamy Wielki Tydzień. Z racji I niedzieli miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. O godz. 17.15 – ostatnie  Gorzkie Żale. Przed ołtarzem wystawiony jest kosz do którego składamy skarbonki z jałmużną wielkopostną. Skarbonki możemy przynieść także jutro.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. Ponieważ w Wielki Piątek przypada I piątek miesiąca – chorych z Komunią św. wyjątkowo odwiedzimy w Wielką Środę do południa.
  5. W środę o godz. 18.30 – spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki na procesji rezurekcyjnej.
  6. Z sakramentu spowiedzi św. możemy korzystać do Wielkiej Środy włącznie. Spowiedź od godz. 17.30. Od Wielkiego Czwartku nie będzie możliwości spowiedzi św. Także w tych dniach kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  7. W Wielki Czwartek – dzień Ustanowienia przez Pana Jezusa sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii –  Msza  Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00.  Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy – przez całą noc do piątku do godz. 18.00
  8. Wielki Piątek to dzień męki i śmierci Pana Jezusa. O godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (I dzień Nowenny). O godz. 19.00 – Liturgia Męki Pańskiej. Adoracja Pana Jezusa w Grobie Pańskim – przez całą noc do soboty do godz. 18.00. Ofiary zbierane tego dnia przeznaczone są na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Przypominamy, że w Wielki Piątek wszystkich katolików między 18 a 60 rokiem życia obowiązuje post ścisły, a wszystkich którzy ukończyli 14 rok życia obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  9. W Wielką Sobotę – od godz. 9.00 do godz. 16.00 będziemy błogosławili pokarmy na stół wielkanocny. Ofiary składane przy okazji poświęcenia przeznaczamy na budowę naszego kościoła. O godz. 15.00  – Koronka do Bożego Miłosierdzia (II dzień Nowenny). Wigilia Paschalna rozpocznie się o godz. 19.00. Na tę liturgię przynosimy świece z osłonkami.
  10. W Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6.00 – Msza święta z procesją rezurekcyjną. Nie ma Mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. O godz.17.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. (III dzień Nowenny).
  11. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  12. Zachęcamy do zapisywania się na adorację nocną w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.
  13. Od tego roku chcemy w naszej parafii wprowadzić tradycję poświęcenia pojazdów w Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Wszystkich kierowców i podróżujących będziemy zawierzali Panu Jezusowi Miłosiernemu.
  14. Z inicjatywy parafian wzorem ubiegłego roku kontynuujemy pomysł KORONKI RÓŻ ŚW. RITY ZA KAPŁANÓW, czyli modlitwy za wybranego kapłana Koronką do Bożego Miłosierdzia w wybrany dzień tygodnia przez jeden rok. Zapraszamy wszystkich chętnych parafian do podjęcia się modlitwy za naszych KAPŁANÓW. Zapisy poprzez formularz na facebooku lub na kartce z tyłu kaplicy.
  15. Przy wyjściu z kaplicy są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  16. Dziękujemy za ofiary złożone przy rozprowadzaniu palm, które są przeznaczone na budowę naszego kościoła.
  17. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za ofiary wpłacone na konto parafialne i przyniesione w tym tygodniu do zakrystii.
  18. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  19. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
  20. Dziś także prosimy o zabranie ze sobą bezpłatnego, specjalnego numeru Dobrej Nowiny poświęconego obronie św. Jana Pawła II. Prosimy o dokładne przeczytanie tego wydania.